Botoks Płoty

Trwały i szeroki akcji Botoks, już od pierwszych minut motywuje do oglądania. Film opowiada o patologicznej rodzinie, która przyjmuje się na zmianę swojego życia. Darek i Daniela podejmują więc działalność w ratownictwie medycznym. Ich kariera już się a kończy, jak do jakiegoś wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się iż stanowi w ciąży, z sprawą o ochronę wprowadza do specjalista Agaty, która wraz ze swoim synem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Sławno

Dzięki determinacji dziewczyny, powtarza się jej kupić działalność w konkretnym koncercie medycznym. Aby zmienić własne samopoczucie i wyniki sprzedażowe Daniela przyjmuje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, iż ta zużywa się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, jest obecne humanitarne rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog wchodzi w ciążę, zaczyna okazywać swoją wolę na fakt aborcji. Niezadowolony spośród obecnego zachowania ordynator oznajmia, że niczym się coś lubej nie podoba, to chyba się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje to naszą karierę.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że los jej kochanka jest mocno zły, przyjmuje się na zakończenie komórek jajowych aby dać nadzieję na dziecko nowym rodziną.

Botoks Sławno

Wyjeżdża to do Szwecji, gdzie zostaje poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Własny, dotyczy ona współpracę z Daniela, która łączy lekarzy skłonnych do wystawiania metod na krótki lek, za co otrzymają oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają zaproszone do Londynu, gdzie mają wyrazić swój moment w medycynie. Przed imprezą, osoby wymagają jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają innego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca sklep z obecnym lekiem. Jej założeniem jest zakup nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Jednak na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest niebezpieczny, a stan zdrowia dziecka stoi pod dużym znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, a właśnie jej brakiem, przyjmuje się na wypisanie się ze szpitala na naturalne żądanie.

Botoks Sławno

Patrycja, wziąć jest swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na jakiej żegna mężczyznę i zakopuje wszystkie rzeczy, jakie potrafią jej o nim udawać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na imprezę. Ta niechętnie się zgadza i wyjeżdża do Adama. Na tle, przejawia się, że uroczystość była dopiero pretekstem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają mężczyznę i tworzą mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko publikują w internecie, wspominając o tym jak jest się ordynator.
Tymczasem, Beata Udaje się do kliniki, w projekcie kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej dobrych wieści. Okazuje się bowiem, iż tym i za następnym razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, zwierza się z problemów Markowi, który mama się pocieszyć koleżankę. Beata nie wybiera się poddać. Dzwoni do kliniki, w jakiej dała komórki z zapytaniem, ile dzieci urodziło się spośród jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata przyjmuje się zmienić zdanie i spotkać się spośród całymi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą bawić się drogimi i dobrymi dziećmi. Ich wartość sprawia, że Beata mocno używa to spotkanie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest zalecany osobom, o niskich nerwach. Film, doskonale pokazał jak wygląda opieka medyczna, kiedy musimy czekać ale na siebie, jak trudno jest podać decyzję z jakie przyczyniłyby się do zmiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia własnej decyzji, wstręt, lęk i lęk, to niewielkie emocje przedstawione w filmie.

Botoks Sławno

 

Źródło artykułu Botoks

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments