Doradca inwestycyjny Nowa Sól

Czym jest mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona stała ona do handlu z wykorzystaniem dźwigni, na najłatwiejszych kryptowalutach. Przede wszystkim ma idealne rozwiązanie również dla osób dopiero realizujących swoją okazję na współczesnym rynku jak i dla aktywnych inwestorów. Z pewnością duży wpływ na wtedy tworzą słabsze niż u konkurencji prowizje. Dużym przyczyny istnieje także dużo intuicyjny i prawy w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Babimost

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z czystym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Świadczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest pożyczana od pośrednika. Wielkość domu jest uzależniona właśnie z wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na okresie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na budowie nie ma handlu rzeczywistego. Są wyłącznie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w układzie do dolara. Podsumowując stanowi to handel kontraktami różnic cenowych CFD. Więc na Monfex zarabiamy również na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), jak i na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w układzie do kontraktów terminowych znanych z giełdy, platforma proponuje o znacznie lepszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej kontrakty nie są stałych ram czasowych. Mogą to zostać zawieszone w każdym momencie.
Doradca inwestycyjny Babimost

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X również możliwością handlu dużymi i krótkimi pracami na ponad 200 instrumentach. Do dyspozycji istnieje także dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Należą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex jest nadzwyczaj przystępne. W planie rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Oczywiście na brzeg konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy informację o prawie konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w planie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy grać. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W wypadku pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do lamusa lub przyjmujemy z kodu QR. Następnie, na dostarczony przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w układzie godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansę szybkiego nabycia kryptowalut. Zobowiązuje się to przecież z pobraniem prowizji. Niewątpliwie stanowi to połączone z faktem, że zakup przy użyciu karty odbywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W zysku pośrednik potrąca wartość w wysokości 3,5% z każdej transakcji lub z jakichś 10 USD, w zależności z tego, jaka z opłat jest piękniejsza.

Doradca inwestycyjny Babimost

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z sieci dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który stanowią zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki przesyłane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wartości.
Z pewnością jedną z największych zalet Monfex są niskie raty i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu także przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się i tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za każdy dzień otwartego kontraktu. Obejmuje on obecnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na okresie 2000 USD, po odjęciu prowizji a własnych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z wykorzystaniem dźwigni . Podaje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Nazywa to, że zakład zawierany jest między giełdą i klientami i odnosi się do gry przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, jakie z zmian pożyczane są z pozostałej części. Wysokość danego zakładu jest i ściśle połączona z funkcją używanej dźwigni. I właśnie przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przysporzyć się do poważnych zysków, należy zawsze mieć, iż handel przy użyciu dźwigni gra w dwie strony. A może spowodować ogromne zyski, ale jeszcze również mocne straty. Stąd też pomocny jest odpowiedni umysł i kierowanie dźwigni adekwatnej do gustu posiadanej już nauki oraz sztuki.

Doradca inwestycyjny Babimost

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest wcale bezpieczny, ponieważ podstawa jest zdecentralizowana. Chroniony jest również sposób jak i metoda stosowana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany istnieje w portfelu z zachowaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym przyczyny jest fakt, iż jako Typ jesteś kontakt do raportów i ekstraktów z konta w każdym momencie. W jakiejkolwiek chwili możesz również się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa oraz ochrony naszych kont masz okazję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę wielkim zagrożeniem dla konsumenta potrafi stanowić wyłącznie sam użytkownik, i właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do stanu nauce oraz sztuki gracza. A przed rozpoczęciem gry przekonuje się dokładne zaznajomienie się z sektorem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i warto skorzystać z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym plusem istnieje również możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia też handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych także do bloga zawierającego nowe wieści z poziomu aktualizacji branżowych, aktualizacji platformy a co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Babimost

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs sieci jest ładny i lekki w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu wyraża się główny panel. Po jego lewej stronie dane są te dane dotyczące salda oraz zysku, a ponadto strat dla aktualnie wysokich pozycji. Jeszcze szczególnie praktycznym jest, że stały tam również zamieszczone dane dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej dostępne są komunikaty na temat dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza także na bieżąco aktualne marże podejmowane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmian poniżej wykresu dostępne są opcje dotyczące zakupu jak i sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście z tego gatunku prosta istnieje więcej cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali więcej o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Odpowiedzialne są one w zakładce ”Środki” na ścianie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z pełną pewnością Monfex jest wspaniałą polecenia podstawą do handlu z wykorzystaniem dźwigni. Konkludując jest ona swoja, intuicyjna i dobra również dla początkujących jak oraz mocnych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest niewątpliwie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z zmian anulowanie danego działania w jakiejkolwiek chwili. Dużym przyczyny istnieje także niewątpliwie aspekt, iż dla konsumentów jest wygodna całodobowa infolinia. Z pewnością dużym jest, że każdemu istnieje także przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną rolę odgrywa i dobre przystąpienie do klienta. Gdyż dzięki swobodnemu dojazdowi do tematów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje nadzieję na zwiększenie poziomu naszych kompetencji w muzyce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Babimost

Ogólnie w wszystkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma cieszy się uznaniem a bardzo delikatną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję organizmu na budowane operacje także ogromną grupę i otwarty wstęp do tematów edukacyjnych. Oczywiście uwagi na jej temat wszystek że bez problemu znaleźć na forach dodatkowo w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments