Kobiety Mafii 2 Nowogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Film pojawił się w polskich kinach 22 lutego 2019 roku, za zatem w światowych kinach widzowie potrafili go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego stworzył Olaf Olszewski razem z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Karlino gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto też wspomnieć o aktorach grających decydujące role. Pewnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Łącznie z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą zatem zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 pokazują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie gdy chciałby pokazać całą historię. W innej grup dostajemy wątki trzech różnych formie, które w określonym etapie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która zajmuje silne plany, żeby poprawić swoje bycie na właściwsze. Zawiera ona kontrakt na prawdziwy przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wybiera położyć się na całe życie. W obecnym jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wynika z więzienia także musi sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, lecz nie stanowi gwoli niej wtedy oczywiste, ponieważ przez wszystkie jej istnienie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej kolei w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z zmiany Siekiera nadal umieszcza się w Maroko, gdzie znajduje swojego przyszłego męża Amira, który przedstawia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Karlino gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest wątek Darii dodatkowo jej układ z Kolumbijczykami. Z oczywistych uwag ta inwestycja nie udaję się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do świata tona kolumbijskiej kokainy ma podać jej kierowanie nad rynkiem, jednak historia odbywa się utratą produktu i ciężkimi kłopotami. Niania jest w duży wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, a toż właśnie Daria jest dużo wykonana do różnej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej kariery bez męskich pleców a teraz uważa się na wierzchu gangsterskiej drabiny. To w jej elementu pojawiają się drugie i piękne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) także jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze zapisują się w spokój całej historii, dając jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym filmie i pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i uświadamiania ich z pewną, dużą pracą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w akcję filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko z obecnego, że może wydobyć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich ważnej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Karlino gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi wręcz stworzona do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją rolę w obrót dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczby części filmu Vegi oraz w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi chyba sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie łączy ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny pracy nie umieszczają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był przeznaczony dość wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja powtarza się do Maroko czy Kolumbii, to dziś tam osadza się też plan filmowy. Dzięki temu obraz charakteryzuje się dobrze na ekranie. Widz widząc go planuje poczucie rzeczywistości i zadbania o najmniejsze szczegóły. Reżyser jest stały a z wszystkim nowym filmem stara się jakością wizualną ciągnąć się do amerykańskich produkcji. A przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z grupą robiącą serial Narcos dla Netflixa, oraz w Hiszpanii z grupą Game of Thrones. Efekt ich aktywności jest niczym najbardziej ważny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem akcji z tematami komediowymi, gdzie mamy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą od niego zwolennicy dodatkowo im wtedy świadczy, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przyjdzie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Karlino gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments