Leasing Aleksandrów Łódzki zadzwoń 887 332 665

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: kredytu i wynajmu.
Przedmiot leasingu w umówionym czasie nie przechodzi na twoją własność, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Łódź

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci potrzebne w trakcie prowadzenia działalności możesz mieć, za pomocą tej metody. Świeżo otwarte firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w siedzibie ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi możesz się skontaktować przy pomocy prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

W trakcie spotkania agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a są naprawdę nieliczne) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Kontakt z agentem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Najważniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

W tej formie, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. W przypadku pojazdów,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest proste. Dokonujesz wyboru auta, ustalasz warunki finansowania, aplikujesz zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
odbierasz samochód z salonu. Zyski działania są nie do przecenienia. Nie marnujesz czasu, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której przy zakupie indywidualnym zapewne byś nie otrzymał. Jeździsz nowym autem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad problemami z obsługą serwisową sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Prawidłowo opracowane ubezpieczenia zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie stłuczki, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Niewątpliwy atut to że nie masz obowiązku odkupowania samochodu, który leasingujesz. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i starania o korzystną sprzedaż również nas nie obchodzą.

Możesz bać się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową masz dwa rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Łódź oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz zachować spokój, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z dostępnością gotówki, możesz negocjować warunki umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie wszyscy wiedzą, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy człowiek może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zgadzamy się na zawarcie umowy, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. Zawarta umowa określa, że użytkujemy auto, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Jasne jest, nie ma żadnego przymusu wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Łódź będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu, potwierdzającego tożsamość, zaświadczenia o zatrudnieniu, wydruku z konta osobistego.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tej sytuacji, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Jest to więc bardzo dobre rozwiązaniejeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Łódź

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments