Promocje na OBI Tychowo

Biel to drink z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, zapewnia on poczucie sterylności, tak przecież lubianej w ostatnim miejscu. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z możliwością dostosujemy do niego meble łazienkowe w dowolnym stylu.

Promocje na OBI Drawno

Aczkolwiek nie mniej ciekawą myślą jest łączenie bieli z pozostałymi kolorami, również tymi o intensywnym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeśli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak i obecne w czarnych kolorach. Należy jednakże mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na zdrowe dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które jeszcze ją ożywią.

Promocje na OBI Drawno

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Przyjmując się na biel trzeba zwrócić opinię na to, aby wszystkie meble łazienkowe oraz dania sanitarne istniały w obecnym jednym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeśli jednak obawiamy się monotonii, często w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą myślą i zarazem bardzo modną są płytki z wzorami 3D. Na miejscu białego koloru wdzięcznie pokazuje się i naturalne drewno, jakie możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Drawno

Oświetlenie w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze rodzą się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło zabiera się z jasnego koloru również niezwykle rozświetla pomieszczenie. Stanowi ostatnie prosta zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą i zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne okaże się również duże lustro nad umywalką, które również rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwala na pełną pomysłowość w doborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dużo jest przejrzeć całą gamę produktów widocznych na karcie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na piękny połysk będą także odbijały światło, zawsze należy mieć, że za dużo bieli sprawi, że pomieszczenie wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba posiadać na wycieczce to, że meble łazienkowe oraz dodatki są przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Drawno